Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

egypt skupina

Egypt |
Historie Egypta sahá až do roku 3000 př.n.l., kdy se o Egyptě objevily první písemné zprávy. V této době došlo ke sjednocení Horního a Dolního Egypta, a tak vznikla Stará říše, v níž si faraoni nechávali budovat své pyramidy.
Egypt: Skupina Mursího věrných padla při bitce s vojáky...
Zemřelo 51 lidí, stovky dalších jsou zraněny. Salafisté nechtějí jednat o přechodné vládě
Před 4,5 tisíci lety zeslábla v Egyptě moc a vliv králů...
Jsou to čtyři a půl tisíce let, kdy se poměry ve starém Egyptě začaly výrazně měnit a k moci se dostávala „mafie“. Členové královské rodiny byli vytlačováni z klíčových státních pozic, sílila byrokracie i vliv mocných rodin a zájmových...
Kategorie:Etnické skupiny v Egyptě – Wikipedie
Zobrazují se 4 stránky z celkového počtu 4 stránek v této kategorii.
Egypt, D - Dějepis - -
Nice, kde nezáleží na pokrevním příbuzenství faraon=panovník nomarcha= stojí v čele okresů vládcovy zdi=pohraniční pevnosti spoluvladař=určen již za vlády faraona, poté nastupuje Hyksósové= kočovníci, kteří vnikli do Egypta v 17.
Vízum Egypt 2022: Cena víza do Egypta? Online Co potřebují?
Kolik stojí vízum do Egypta v roce 2022? Cena včetně možnosti pořízení víza online v přehledném návodu. Jak na egyptské vízum co nejlevněji a rychle?
Egypt, Egyptská arabská republika –
V Egyptě je pouštní klima a na naše poměry je příjemné v období od října do dubna, kdy je hlavní turistická sezóna, a teploty jsou mezi 20 – 30°C. Naopak v létě je třeba počítat s teplotami přesahujícími 40°C.
Egypt |
Egypt leží mezi 22° a 32° s.š. v suchém subtropickém pásu severní Afriky. Odpovídá tomu suché pouštní podnebí s mírnou zimou a žhavým létem.
Egypt – Wikipedie
Egypt (ve staré češtině Ejipt), plným názvem Egyptská arabská republika (arabsky جُمهورِيّةُ مِصرَ العَرَبيّةِ‎), je transkontinentální země překlenující severovýchodní roh Afriky a jihozápadní roh Asie pozemním mostem tvořeným Sinajským...
Mistrovství světa - Egypt: články, aktuality
Články a aktuality k týmu Egypt na Mistrovství světa.

98 % spokojených zákazníků

Záruka za nejlepší cenu

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Vyhledat letenky