Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

poker stará chorvatsko novalja

Stará Novalja, ostrov Pag | Novalja

Stará Novalja na ostrově Pag láká návštěvníky překrásnou písečnou pláží Planjka, ideální pro dovolenou s nejmenšími dětmi. Dovolená Chorvatsko 2019!

Recenze - Apartmány Tanja, Stará Novalja, Chorvatsko | Novalja

Apartmány Tanja 60 m od písčitooblázkové pláže ve Staré Novalji na ostrově Pag. Známá písečná pláž Planjka je 250 m od domu. K dispozici klimatizace, wifi, gril.

Apartmány a ubytování Stara Novalja | Ubytování

Hledáte ubytování v lokalitě Stara Novalja? Levné apartmány v soukromí i luxusní ubytování - vybírejte z široké nabídky. Bezpečná a rychlá rezervace za tu nejlepší cenu.

CA Jadranka: Stara Novalja (Ostrov Pag)

Stara Novalja je klidnější letovisko vhodné především pro dovolenou s malými dětmi, zároveň však není příliš daleko od centra zábavy v Novalje a zejména od pláže Zrće, která je vyhlášeným centrem zábavy pro mladé.

CK Novalja - dovolená Chorvatsko - YouTube

Cestovní kancelář Novalja s.r.o. Už 19 let žijeme Chorvatskem. Léto si nedokážeme představit bez vůně slané vody a olihní na grilu, zimu zase bez návštěvy no...

Stara Novalja - Chorvatsko - dovolená 2022 - 2023 |

Zájezdy last minute a first minute do letoviska Stara Novalja na ostrově Pag v Kvarneru v Chorvatsku. Výlety Stara Novalja, pláže Stara Novalja, dovolená Stara Novalja, moře Stara Novalja, počasí Stara Novalja, levné ubytování Stara Novalja...

Stara Novalja - ostrov Pag - Adria Planet

Stara Novalja je nejklidnější letovisko v zátoce na ostrově Pag. Nachází se zde krásná písečná pláž Planjka, která je oblíbená pro rodiny s malými dětmi, do moře je pozvolný vstup.

Levné ubytování a apartmány Stara Novalja Chorvatsko

Rezervujte si apartmán v destinaci Stara Novalja. Vybírejte z nabídky levného ubytování v soukromí i luxusních apartmánů. Rychlá a bezpečná rezervace za nejlepší cenu.

Dovolená Stará Novalja Chorvatsko 2022 |

Dovolená Pag se – aktuálně 1 137 volných nabídek od mnoha ověřených CK. Využijte nejlepší ceny zájezdů.

Stara Novalja - Dovolená Chorvatsko |

Dovolená Stara Novalja, pronájem apartmánů

98 % spokojených zákazníků

Záruka za nejlepší cenu

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Vyhledat letenky