Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

rezidence flora itálie kampánii

Residence Flora - Erbia

Residence Flora se nachází v Capaccio-Paestum jen 250 m od písečné pláže Licinella, oceněné od roku 2015 prestižním mezinárodním oceněním „Modrá vlajka“ za čistotu moře a pláže. Klientům residence je k dispozici výtah, prádelna, půjčovna...

Hotel Residence Flora, Itálie Kampánie - Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Residence Flora, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Residence Flora, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Residence Flora na největším online prodejci zájezdů v ČR.

Dovolená u moře: Itálie - Kampánie | CK Alexandria

Dovolená u moře: Itálie - Kampánie

Rezidence Flora Itálie Kampánie | New

Itálie - Kampánie - Paestum. Dovolená v hotelu Flora s modern…

Rezidence Vigna DEL MARE - dovolená Palinuro - Kampánie

Příjemná rezidence leží nedaleko městečka Palinuro. Bazén, Wi-Fi, dětské hřiště, půjčovna kol. Neváhejte a objednejte si ubytování včas!

Residence Flora - Paestum - Azzurro Dovolená v Itálii

Dvoupatrová residence Flora (Via Torre di Paestum) se nachází cca 500 m od písčité pláže Licinella, která obdržela ocenění "Bandiera Blu" za čistotu moře a pláž...

Rezidence Flora - Itálie |

Zájezdy do hotelu Rezidence Flora od všech CK na jedné adrese! Žádné poplatky Porovnávač zájezdů Platba Online Rychlé vyřízení.

Detail recenze: Hotel Residence Flora - Itálie červen 2013...

Pohodlný nákup dovolené se - pestrá nabídka zájezdů od významných cestovních kanceláří do celého světa. Denně nové Last Minute nabídky.

Residence Flora s bazénem -

Popis Dvoupatrová residence Flora (Via Torre di Paestum) se nachází v klidném prostředí části Licinella, která je nedaleko od známé archeologické zóny. Licinella

Recenze hotelu Residence Flora - Kampánie, Itálie 2022/2023...

Pohodlný nákup dovolené se - pestrá nabídka zájezdů od významných cestovních kanceláří do celého světa. Denně nové Last Minute nabídky.

98 % spokojených zákazníků

Záruka za nejlepší cenu

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Vyhledat letenky