Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

riva z itálie

Riva del Garda | Itálie

Veškeré informace o Riva del Garda, tipy na ubytování, doporučené restaurace, památky, předpověď počasí a vše potřebné před cestou do Riva del Garda.

Riva del Garda, Lago di Garda, Itálie | CK Fede

Další zajímavostí je Il Bastione - benátská pevnost postavena ve svazích Mount Rocchetta , která nabízí nádherný výhled na město a jezero . Lago di Garda Vám nabízí různé varianty ubytování, veškeré služby a kulturní i sportovní vyžití...

Hotel Kemp Riva Nuova, Itálie Abruzzo - Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Kemp Riva Nuova, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Kemp Riva Nuova, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Kemp Riva Nuova na největším online prodejci zájezdů v ČR.

Grand Hotel Riva ****, Itálie - dovolená, zájezdy a recenze...

Pohodlný nákup dovolené se - pestrá nabídka zájezdů od významných cestovních kanceláří do celého světa. Denně nové Last Minute nabídky.

Riva Del Sole - Itálie, Ischia |

Polopenze obnáší snídaně podávané formou bufetu a servírované večeře (výběr z menu, salátový bufet, nápoje za poplatek). Hosté si mohou objednat servírované obědy.

Itálie, Riva del Garda | CK Mundo

Riva del Garda je město v severozápadním cípu jezera Lago di Garda. Slouží jako významné turistické centrum oblasti a základna zejména pro příznivce vodních sportů.

Riva del Garda - Dovolená 2022 - CK Fischer

V Riva del Garda najdete vše, co potřebujete ke klidnému pobytu. Městečko je doslova nadupané restauranty, obchůdky, bary, butiky a kavárnami.

Hotel Riva, Itálie Ligurská riviéra - Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Riva, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Riva, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Riva na největším online prodejci zájezdů v ČR.

Riva del Garda - Cestovní kancelář Nomád

Riva je známá okolními nalezišti z období Římské říše. Od 17 století bylo město součástí provincie Trento. V srdci města se nachází hrad Riva.

100 Pohledů: Spanilé město Riva vklíněné mezi Alpy a Gardu...

Pro období let 1890 až 1914 se vžilo označení Belle Époque - „krásná doba“. Právě v tomto období vznikla většina fotografií, které jsme zařadili do seriálu 100 pohledů. Během roku 2017 vám v něm nabídneme méně známé pohledy z Česka i z...

98 % spokojených zákazníků

Záruka za nejlepší cenu

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Vyhledat letenky