Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

rovinj pláže chorvatsko

Rovinj | Novalja
Zažijte dovolenou v nejromantičtějším letovisku chorvatského pobřeží. Rovinj na Istrii vám nabídne atmosféru dávno zašlých časů a pěkné oblázkové pláže.
Rovinj je nejkouzelnější město chorvatské Istrie |
Rovinj je klidné místo, na kterém můžete odpočívat na pláži nebo poznávat benátskou historii hodně zblízka. Vychutnejte si vodní sporty i tenis, co hrdlo ráčí!
Rovinj: Nejlepší zájezdy 2022: ️kompletní průvodce dovolenou
Zvažujete dovolenou v Rovinji? Přečtěte si náš výběr TOP zájezdů a turistického průvodce, díky kterému vám na místě nic neunikne. →
Pláže Rovinj, Istrie, Chorvatsko | Novalja
V letovisku Rovinj jsou překrásné oblázkové pláže. Pobřeží je lemováno borovicovými háji, poskytujícími prostor k procházkám. Chorvatsko Rovinj pláže!
Pláže Červený ostrov - Rovinj | Pláže Chorvatsko
Pláže ostrova Red jsou jedním z nejznámějších turistických středisek v městě Rovinj. Romantické, nudistické a rodinné pláže Červeného ostrova nabízejí pro každého něco. Zde najdete info o všech plážích!
Dovolená Rovinj Chorvatsko 2022 |
Dovolená Rovinj se – aktuálně 146 volných nabídek od mnoha ověřených CK. Využijte nejlepší ceny zájezdů.
Chorvatsko – nejkrásnější ostrovy
Chorvatsko, oblíbená destinace nejen českých turistů, se stává čím dál populárnější. Chlubí se nádhernou přírodou, krásnými městy s kouzelnými uličkami, dlouhým pobřežím s nádhernými plážemi a více než tisícem ostrovů a ostrůvků.
Pláž Lone Bay, Rovinj, Istrie, Chorvatsko | Krásné pláže
Obsah1 Istrie aneb Seznamte se, prosím2 Co dělat v letovisku Rovinj3 Lone Bay4 Video této pláže:4.1 Mapa: Pláž Lone Bay, Rovinj, Istrie, Chorvatsko Istrie aneb Seznamte se, prosím Istrie je vyhlášenou…
Rovinj - romantika na Istrii | Krauzovi na cestách
Rovinj je velmi fotogenické romantické městečko ležící 36 km severozápadně od Puly. Na první pohled vás upoutá svojí polohou na poloostrově.
Pláže Rovinj - Rovinj 2022 ️
Pláže Rovinj 2022. Aktuální nabídka ubytování v lokalitě Rovinj u pláže za nejlepší ceny online. All Inclusive zájezdy s pobyty u moře. Rovinj 2022.

98 % spokojených zákazníků

Záruka za nejlepší cenu

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Vyhledat letenky