Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

sever itálie v k moři v květnu

Kam na dovolenou k moři s dětmi? |

Poradíme vám, kam na dovolenou k moři s dětmi do Řecka, Itálie, Bulharska, Chorvatska, Španělska či Turecka a dáme vám tipy na hotely vhodné pro děti.

Škodou 100 k moři do Itálie - YouTube

Výlet veteránem Škoda 100 přes Alpy k moři do Itálie v září 2022. Projížděli jsme Německem, Rakouskem, Slovinskem, Itálií a San Marinem.

Itálie First Minute 2022 / 2023 - Itálie dovolená na

Itálie First Minute 2022 / 2023 zájezdy od desítek CK online. Tisíce First Minute Itálie za stejné ceny jako u pořádající CK, včetně všech slev a akcí. Vyberte si dovolenou z nabídky First Minute Itálie.

Teplota moře v květnu na Sardinii: kde se koupat v květnu 2023?

Je koupání na Sardinii v květnu příjemné? Kde se koupat? Informace o teplotě vody v moři v květnu 2023 v jednotlivých městech.

Kdy jet do Itálie |

Hledáte období, které je pro návštěvu Itálie nejlepší? Podívejte se na doporučení kdy je nejlepší navštívit Itálii. Najdete tu také informace o počasí, akcích a místech, která stojí za návštěvu!

Rádi byste v červnu na dovolenou k moři? Podívejte se, kde bude...

Nechcete čekat až na hlavní sezónu a rádi byste vyrazili na dovolenou k moři už v červnu? Dobrou zprávou je, že kvůli tlakové výši bude počasí v Evropě převážně slunečné s minimem srážek.

Itálie: kdy a kde se koupat? Teplota moře v jednotlivých...

Teplota moře v Itálii v jednotlivých měsících. Kdy a kde se koupat v Itálii, chcete-li ideální teplotu vody: nejlepší měsíce a města.

Podnebí v severní Itálii: kdy navštívit sever Itálie - Cestovní...

Podnebí v severní Itálii. Počasí, kdy jít, nejlepší čas jít, nejlepší období, teploty, období dešťů, mráz, sníh, cyklóny teplo, vlhkost, teplota mořské vody

Itálie v září - Diskuze -

Itálie v září už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.

Kam do jižní Itálie? 4 místa, kde najdete moře i tradiční obraz...

I když jakožto cíle dovolené v Itálii u moře jsou notoricky známá především letoviska při pobřeží severního Jadranu, Itálii v její tradiční podobě lze poznat lépe spíše na jihu. Kam do jižní Itálie vyrazit?

98 % spokojených zákazníků

Záruka za nejlepší cenu

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Vyhledat letenky