Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

slevy chorvatsko krk baška

Baška - Ostrov Krk - Chorvatsko - Adria Databanka
Adriadatabanka – cestovní kancelář specializující se na ubytování Chorvatsko.Osvědčená kvalita našich služeb – ubytování v apartmánech, penziony, robinzonády, vily, majáky, objekty se čluny, luxusní rodinné hotely.
Chorvatsko-ostrov Krk-Baška- pláž Vela Luka – hledání na...
Prohlédněte si alba na téma – chorvatsko-ostrov Krk-Baška- pláž Vela Luka. Získáte tak jedinečnou inspiraci ze stovek českých alb, nahraných každý den na Rajče. Objevujte, hodnoťte a komentujte.
Pláž: Stara Baška, Krk - Stara Baška | Nejlepší pláže v...
Pláž Stara Baška sa nachází v místě Stara Baška (Krk) a patří mezi nejznámější chorvatské pláže. Klikni a dozvíš se více.
Apartmány Baška Krk, Chorvatsko | Novalja
Krk ubytování - nabízíme moderně zařízené apartmány na ostrově Krk. Ubytování Krk Baška, ideální pro rodiny s dětmi. Ubytování Baška Krk Chorvatsko.
Chorvatsko - ostrov Krk Baška - Corinthia Baška Sunny Hotel...
Poloha: nedaleko centra Bašky • cca 5 min chůze po pobřežní promenádě Pláž: oblíbený hotelový komplex • tři navzájem propojené budovy • cca 50 m od oblázkové…
Adria Databanka - Ubytování Chorvatsko
Na této stránce naleznete nabídku ubytování v letovisku Baška na ostrově Krk od cestovní kanceláře Adria Databanka s.r.o. Letovisko Baška je tradiční turistickou destinací na ostrově Krk, jednom ze dvou největších jadranských ostrovů.
Krk dovolená 2022/2023, Chorvatsko - zájezdy od 300 CK - Invia
Dovolená Krk 2022/2023. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace Krk, Chorvatsko od více než 300 pojištěných CK. Invia garantuje nejnižší cenu na trhu včetně všech slev a akcí.
Pláž Baška - Vela plaža, Krk, Chorvatsko | Novalja
Pláž Vela plaža v letovisku Baška na Krku je jednou z největších pláží na Jadranu, její délka dosahuje 1,8 km. Pláž je písečná a oblázková. Baška Chorvatsko!
Adria Databanka - Ubytování Chorvatsko
Letovisko Baška se pyšní velmi krásnou a populární pláží v široké zátoce podél celého městečka s drobnými oblázky a hrubým pískem.
Baška Beach Camping Resort - Chorvatsko - Ostrov Krk | CK...
Ostrov Krk se může pochlubit další zvláštností – turistické trasy jsou zde značeny podle náročnosti Klubem českých turistů.

98 % spokojených zákazníků

Záruka za nejlepší cenu

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Vyhledat letenky